סטיילינג באירוח מאת איריס מוסיוף / לארח בסטייל

| 21/01/2013 | 0 Comments

סטיילינג באירוח

איך מתכננים אירוע? איך בוחרים את כלי ההגשה המתאימים? איך שוזרים עוגת פרחים? איך חותכים כרוב? איך מגישים מתאבנים? איך מחשבים את כמות הגבינות לאורחים? איך מסדרים את פינת הקינוחים?

 

סטיילינג באירוח, מאת הסטייליסטית איריס מוסיוף, הוא המדריך המושלם למארחים. מביא למעצב החובב שפע של טיפים, המלצות, טכניקות מקצועיות ורעיונות מקוריים ויצירתיים לעיצוב השולחן לקראת מפגש חברות, ארוחת ערב חגיגית, מסיבות קוקטייל ועוד.

הספר המרהיב כולל עשרות צילומים של שולחנות ערוכים ומעוצבים בהתאם לסגנונות שונים ובהתאמה לאופי האירוע: החל ממפגש חברות או ארוחת ערב חגיגית ועד למסיבת קוקטייל ואירועים רשמיים יותר (חלוקה לפרקים).

פרקי הספר: יופי שבאתם, אופן ההגשה, בוחרים סגנון, ירקות, מתאבנים, גבינות, פירות, מתוקים, כלים ושלבים.  ישנו מדריך למשתמש, טיפים וטכניקות, תקציב וחומרי גלם, סידור הישיבה, צבעים וסגנונות. 

לי ולך - לילך / שולחן אלגנטי בגווני לבנדר ולבן / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח

לי ולך – לילך / שולחן אלגנטי בגווני לבנדר ולבן / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח

טיפ מתוך הספר: נרות הן תוספת מאירה לכל שולחן אירוח אלגנטי.

חשוב להקפיד על ריחוק מפריטים דליקים ועל הנחה על בסיס יציב

שפע של רעיונות מקוריים ויצירתיים לעיצוב השולחן, כולל טכניקות חיתוך מקצועיות, עיצוב בחומרי גלם מפתיעים, שימוש במגוון אביזרים וכלים מקצועיים, והמון טיפים והמלצות שנצברו בעשרות שנות עבודה ומאפשרים לכולנו ליצור את חוויית האירוח המושלמת. 

פירות - לפירות היה שמור תמיד מקום של כבוד בהיסטוריה של האירוח הישראלי / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח

פירות – לפירות היה שמור תמיד מקום של כבוד בהיסטוריה של האירוח הישראלי / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח

מתוקים - בא לי משהו מתוק - אנשים מתחלקים לשני סוגים: אלה שאוהבים מתוק, ואלה ש..לא משנה / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח מתוקים – בא לי משהו מתוק – אנשים מתחלקים לשני סוגים: אלה שאוהבים מתוק, ואלה ש..לא משנה / צילומים: שירן כרמל מתוך סטיילינג באירוח

 

איריס מוסיוף הינה מעצבת אירועים וסטייליסטית לאירועים מסחריים ופרטיים . זהו ספרה החמישי המגיע בהמשך לסדרה הספרים: 'טאצ' לכל שולחן', 'טאצ' לכל אירוע', 'טאצ' לכל מפית', ו-'טאצ' זה כל העיצוב'.  

"חוק הברזל בסטיילינג באירוח הוא שאין חוקים. הספר הוא הבסיס והשולחן כולו שלכם. את הספר כתבתי כהזמנה פתוחה למי שרוצים להתפרע עם התפריט, ליצור עם חומרי הגלם, לשלב בין כלי ההגשה, וליהנות מהטיפים וההמלצות שאספתי במהלך עשרות שנות פעילות בסצנה הקולינארית הישראלית כמעצבת ומארחת", אומרת איריס מוסיוף.

זה לא ספר מתכונים – אך הוא מלא בהשראה, ללא חוקים ולכל תקציב, מקסים, מרהיב וכמו שכותבת איריס – אוכלים עם העיניים לפני שאנחנו אוכלים וטועמים באמת.

 

סטיילינג באירוח מאת איריס מוסיוף, צילומים: שירן כרמל, הוצאה עצמית, שנת 2012, 215 עמ'


Print pagePDF pageEmail page
Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , ,

Category: בישול ואוכל, מדריכים ופנאי

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.