מילים ומנגינה: הסופר והמשורר מירון איזקסון מארח את אהוד בנאי 29/3

| 26/03/2012 | 0 Comments

סדרת "מילים ומנגינה" מבית היוצר של 'המקום' בתל אביב, מפגישה את הקהל עם עולם הרוח של האמנים האהובים והבולטים בנוף הישראלי. הסדרה תיפתח עם מפגש בין המשורר והסופר מירון איזקסון לאהוד בנאי ובו יתקיים שיח פתוח שבו גם הקהל יהיה שותף ויזכה להנות, כמובן ממיטב שיריו. 

 

המפגשים יתקיימו אחת לחודש בשעות הערב למשך כשעה וחצי כאשר הם משלבים הופעה עם "שיחת סלון" פתוחה בין האמן, מירון והקהל. אין הכנה מראש של שירים ואין "פלייליסט" קבוע מראש מתוך הרצון להתאים את השיח ללחן, למילים ולשיר.

 

השילוב בין איזקסון לזמרים והיוצרים הישראלים אינו מן הנמנע שכן מפגשים דומים מתרחשים בקורסים שהוא מנחה במסגרות אקדמאיות ובהם אמנים מתארחים. שיריו הולחנו ובוצעו בעבר על ידי אמנים רבים החל מאביתר בנאי, אלון אולארצ'יק, יוני רכטר , אריק סיני והרשימה ארוכה.

 

הזדמנות נדירה  לפגוש את האמן בדרך בלתי אמצעית, את האישיות, המחשבות, תפיסות העולם, הקשר לישראל, ליהדות, לחיים. מירון איזקסון, יארח בסדרת "מילים ומנגינה" את האמנים האהובים ביותר.

המקום הינו מרכז ייחודי לתרבות יהודית – ישראלית ברחוב ברנר 5 במרכז תל אביב . במקום מתקיימים קורסים, סדנאות, ואירועים מיוחדים המשלבים בין עולמות הפותחים ומביאים יהדות מעניינת וחווייתית לשיח התרבותי בעיר.

 

29.3 מירון איזקסון מארח את אהוד בנאי

"המקום", ברנר 5 תל אביב

פתיחת דלתות ב- 22:30

עלות כרטיס 50 ₪

טלפון להזמנת כרטיסים 073-2668888

או באתר www.makom.org.li

 

המפגשים הבאים :

מירון איזקסון פוגש את אביתר בנאי 23.4 בשעה 20:00

מירון איזקסון פוגש את ארז לב ארי  24.5 בשעה 22:30


Print pagePDF pageEmail page
Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

Category: אירועי ספרות

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.