פרויקט ההצלחה של חיי מאת אלון גל / תוכנית אימון להשגת מטרות בכל תחומי החיים

| 23/05/2012 | 0 Comments

 

האם אתם מרוצים מהעבודה שלכם? ממצבכם הכלכלי? מהזוגיות שלכם? או שאתם זקוקים לשינוי שיהפוך את חייכם לטובים, מספקים ומהנים יותר? "פרויקט ההצלחה של חיי" קורא תיגר על צורת החיים שמאפיינת רבים מאיתנו. לא עוד מסע חסר תכלית, כי אם פרויקט ממוקד ומעצים. אנו לא קורבנות של הנסיבות, וביכולתנו לפרוץ את מעגל הבינוניות. אלון גל מזמין אותנו לשים את עצמנו במרכז, להאמין ביכולותינו ולנהל בהצלחה את הפרויקט הכי חשוב – חיינו.

בחמישה שלבים של תהליך אימון אישי אלון גל מנחה אותנו כיצד לבחור את התחום שבו ניצור שינוי; מסייע לנו לנסח מטרות ולקבוע מסגרת זמן; מלמד אותנו להגדיר דרכי פעולה; מעודד אותנו לנצח את הפחדים והחסמים המעכבים אותנו; ולבסוף, מדריך אותנו כיצד לרתום את הסביבה לצדנו. הספר מלווה בדוגמאות מפורטות, הנחיות ברורות ומשימות לביצוע, ובסיפורים מרגשים של אנשים שחוללו מהפך בחייהם. 

 

 

פרויקט ההצלחה של חיי – תוכנית אימון להשגת מטרות בכל תחומי החיים, ילווה אתכם לפריצת דרך משמעותית, ויספק לכם כלים מעשיים לשיפור של ממש באיכות חייכם.

 

"ננסה, מקסימום… נצליח. רק כאשר נאמץ את המשפט הזה נוכל להשיג את מטרותינו…

זו תפיסת חיים אמיתית. צריך רק להתאמן בה."

 

אלון גל, מבכירי המאמנים בישראל, הוא מנחה סדרת הטלוויזיה המצליחה "משפחה חורגת", ומחבר רב המכר "100 שיעורים על החיים".

 

 

 

 

פרויקט ההצלחה של חיי – תוכנית אימון להשגת מטרות בכל תחומי החיים, מאת אלון גל, הוצאת כנרת זמורה ביתן, שנת 2012, 207 עמודים.

 

 

 

 


Print pagePDF pageEmail page
Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

Category: מדריכים ופנאי

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.