הגדה לפסח 1: טיול בהגדה – הגדת קומיקס מקורית מהאגדות!

| 22/03/2012 | 0 Comments

בולים יכולים להוות שגרירים חינוכיים שמשמשים גם למשלוח מכתבים. חג הפסח מהווה הזדמנות נאותה להעשרת הידע והבנת המסורת טוב יותר. הילדים מחפשים קצת יותר עניין בקריאת ההגדה? המסובים משתוקקים לדעת קצת יותר על מנהגי החג?? – השנה נוכל לחגוג את סדר הפסח באופן פעיל ומהנה יותר, לרווחת כל בני הבית – סיפורים, פעילויות, שירים  באדיבות השירות הבולאי!

 

 

 

השירות הבולאי של חברת דואר ישראל הפיק לקראת חג הפסח מארז מתנה משפחתי מיוחד – טיול בהגדה, המעניק זמן איכות חווייתי, ומשלב תוכן עשיר ומהנה. ההפקה משותפת עם חברת "קלסיקלטת".

 

מארז המתנה המקורי של השירות הבולאי מיועד לכל המשפחה ומכיל 5 מתנות ייחודיות: 1. הגדה לילדים המשולבת בסיפור קומיקס מרהיב, המבוסס על תכני ההגדה; 2. גיליון בולים "הבול שלי" עם דמויות קומיקס משעשעות, שאפשר גם לשלוח איתם מכתבים בארץ; 3. פעילויות מהנות לכל המשפחה בתוך המארז; 4. דיסק שירי הפעלה לחג בביצוע של מיכל צפיר; 5. משחק הרכבה פירמידה מצרית להרכבה ומשחק. ויש גם הטבה בלעדית לרוכשים את "טיול בהגדה": שובר הנחה על ספרי דרדסים וחוברות דיסני – שובר במארז.

 

הגדת הקומיקס מהאגדות נכתבה ע"י שירי צוק ואייר אורי ויסלר. חלק מן הכנסות ייתרמו ע"י חברת קלסיקלטת לילדים ונוער חולי סרטן בישראל. המארז יימכר בכל סניפי הדואר ברחבי הארץ ובאתר האינטרנט של חברת הדואר במחיר 39.00 ש"ח.

 

ירון רצון, מנהל השירות הבולאי ציין, כי זהו עוד מוצר שמקרב את ההורים והילדים לתחביב חינוכי, לערכיות, לשעות פנאי תרבותיות שיסחפו בשמחה את קהל הילדים ומשפחותיהם. הערכה הייחודית מקנה ערכים וגיליון הבולים המיוחד והמאויר, מהווה שגריר חינוכי שמשמש גם למשלוח מכתבים. הפעילות המשותפת מסייעת לשליטה על שעות האיכות והפנאי של הילדים עם גושפנקא של בקרות חינוכיות.

 


Print pagePDF pageEmail page
Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , ,

Category: דתות ויודאיקה, מדריכים ופנאי

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.