העולם המופלא של פיניאס ופרב / מדריך צבעוני כולל עמודי טריוויה ויצירה עצמית של הילדים

| 24/06/2012 | 0 Comments

 

פיניאס ופרב מסדרת הטלוויזיה של דיסני חוזרים יחד עם שאר הדמויות האהובות בספר חדש, צבעוני וסופר-כיפי. הסדרה מבוססת על  סדרת הטלוויזיה שיצרו דן פובנמאייר וג'ף "סוומפי" מרש. 

 

הספר, העולם המופלא של פיניאס ופרב, הרביעי בסדרה, כולל פרטים על התושבים הכי מדליקים בדנוויל, תיאורים של ההמצאות הכי משוגעות-שלא-מן-העולם-הזה של פיניאס ופרב, את הטרונים הכי מרושעים של ד"ר דופנשמירץ, הצצה ממקור ראשון לגאדג'טים הכי מגניבים של הסוכן החשאי פ' ומדריך מעשי לקבלת סיכה של בנות הצופים! הספר כולל עמודי יצירה בהם יוכלו הקוראים הצעירים להמציא המצאות מדהימות, לצייר, לענות על אתגרי וחידוני טריוויה ועוד.

 

 

 

על הספרים הקודמים

צרות בצרורות הוא קומיקס של פיניאס ופרב, אשר עליו מבוססים שישה מפרקי הסדרה הטלוויזיונית. הקומיקס נכתב על ידי כותב הסדרה עוד לפני שיצר אותה. לאחר מכן יצרו את הסדרה המצליחה על אותם שני הילדים, שפעם היו שתי דמויות קומיקס תמימות.

 

בסוף שנת 2011 יצאו שני ספרים נוספים: פיניאס ופרב המדריך לחיים – המדריך לבניית ההמצאות של פיניאס ופרב. במדריך כתוב על כל אחת מהדמויות תעודת זהות אישית, ובנוסף ניתן לצייר את המצאות בספר. ופיניאס ופרב ממציאים את הכיף – הספר אינו מבוסס על פרקי הסדרה, ונכתבו בו פרקים שלא שודרו בטלוויזיה.

 

העולם המופלא של פיניאס ופרב, מחברים שונים, מאנגלית: יונתן פיין, ידיעות ספרים, שנת 2012 128 עמ'.

 


Print pagePDF pageEmail page
Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

Category: דף הבית ילדים ונוער, ספרות ילדים

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.