עניין של מזל – שפת המזלות מאת אסתי לב ואביה בנימין / אסטרולוגיה שימושית לצעירים

| 22/07/2013 | 0 Comments

עניין של מזל - שפת המזלות מאת אסתי לב ואביה בנימין

עניין של מזל – שפת המזלות מאת אסתי לב ואביה בנימין

עניין של מזל – שפת המזלות מאת האסטרולוגיות אביה בנימין ואסתי לב פותח צוהר, בשפה ברורה ונגישה, לצעירים שמתעניינים בתורה האסטרולוגית.

עניין של מזל מתכתב עם השפה של הצעירים. הוא משתמש באייקונים שלהם, מלווה בקריצות הומוריסטיות ואיורים משעשעים. הספר נכתב מנקודת מבט חיובית: במקום להציג מה מכשיל אותנו, מפרטות המחברות מה מפריע לנו להצליח. במקום לדבר על מה אנחנו מפסידים מהיותנו בני מזל מסויים, הן מדגישות למה כדאי לנו לשים לב. הקריאה בספר נעימה וקלה. לאחר הקדמה מעניינת מחולק הספר ל- 12 פרקים לפי המזלות.

המחברות מדגישות ומפרטות איך להפוך את נקודות התורפה והחולשות, ליתרונות. כל מזל ימצא בספר במה הוא במיטבו וממה הוא מתבאס; מה הוא מרוויח מהיותו בן מזל מסויים ולמה הוא צריך לשים לב; מהו סגנון החיים שלו; מה עליו לעשות כדי להצליח בחיים; מה המקצועות בהם הוא חזק; מהי התייחסותו לכסף ולאהבה ובעזרת שאלון אסטרולוגי, לגלות האם הוא בן-מזל מובהק.

הן מבהירות שמי שמבין באסטרולוגיה, יודע שאין להתייחס למזלות בצורה ערכית של "טוב" או "רע". יש מזלות שנחשבים יותר "קוליים" ושווים, ויש מזלות שנחשבים יותר בעייתיים וקשים, אבל לכל מזל יש תכונות והתנהגויות חיוביות ושליליות.

האסטרולוגיה מספקת את העיתוי הנכון לתכנון מהלכים חשובים בחיינו: היא עוזרת לבחון את הזמן המתאים ביותר לביצוע הדברים החשובים ביותר: חגיגות נישואין, פתיחת עסק, חתימה על חוזה, ניתוח או אפילו התחלה של דיאטה יכולים להתבצע באופן אופטימלי אם רק יתחילו בזמן הנכון, המתאים לאופיים של האירועים.

טיפ! הביטו בלוח העברי: בין א'-ט"ו בחודש הירח מתמלא, וזה מועד מתאים להתחלות חדשות. אם אתם רוצים לעשות משהו שיצליח ושתהיה לו המשכיות – זה הזמן. לעומת זאת, כשהירח מתחסר, בין ט"ז לחודש ועד לסופו, כדאי לסיים דברים. למשל, אתם רוצים להיגמל מהרגל רע כמו כסיסת ציפורניים, אכילה כפייתית או סיום קל של מערכת יחסים – זה הזמן.

כאמור, מפת הלידה מורכבת מכל שנים עשר המזלות. אפשר לדמיין ולראות אותה כמו פיצה, המחולקת ל 12- חתיכות. כל חתיכה נקראת "בית", והיא קשורה לתחום חיים מסוים. בעצם כל המזלות מופיעים במפת הלידה שלכם, לכן אתם יכולים ברמת הפוטנציאל להוציא כסף בלארג'יות כמו האריה, להיות יצריים וסוערים כמו העקרב, משפחתיים ומסורים בבית כמו הסרטן וסקרנים כמו הקשת.

הערה: בספר מציינות המחברות את מידת ההתאמה למזלות אחרים תחת הכותרת "חיבור קולע או צולע" ולא "חיבור קולע או חיבור הרסני" ומציינות כי כדי לעמוד על מידת ההתאמה יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים. לדעתי – אין לפסול בן או בת זוג לפי המזל, כי הרי כולנו מורכבים מכל המזלות, יש לנו גם אופק וירח, כל דבר משפיע וכל דבר לגופו. לנסות ולהעז ולא לפסול בגלל מזל כזה או אחר. כשיש חיבור אז הוא מגיע.

 

עניין של מזל – שפת המזלות / אסטרולוגיה שימושית לצעירים מאת אסתי לב ואביה בנימין, איורים: דרור אדם, הוצאה עצמית, שנת 2013, 247 עמ'

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

Category: ניו אייג' ומיסטיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.