בריאה אלוהית מאת גלי נדיב אלוף / מי אנחנו ומהי תכלית האנושות

| 11/04/2015 | 0 Comments

בריאה אלוהית מאת גלי נדיב אלוף

בריאה אלוהית מאת גלי נדיב אלוף

בכל תחום בחיים ברגע שתתחילו לשאול "למה", ולא תקבלו תשובות ומענה הגיוניים, זה הזמן לעצור ולחשוב מחדש. "בריאה אלוהית" מאת המדיום גלי נדיב אלוף, הוא ספר הדרכה רוחני, ייחודי ומיוחד, שנותן לקוראים מידע וכללים, שעשויים לשנות את חייהם. ספר זה הועבר בתקשור  מישויות הגלקטיק סנטר. תוכנו עונה בשפה פשוטה ומלאת הומור לשאלה "מי אנחנו" ולסוגיות גדולות אחרות, כגון – מיהו אלוהים, הבורא ומהי בריאה, איך נוצרו החיים על פני כדור הארץ וכיצד נוצר האדם, לשם מה הגענו לכאן ומהי תכלית האנושות כולה ביקום, מהם ייעוד, גורל ונשמה, מהם  גן עדן, גיהינום והאם יש חיים אחרי המוות, איך מתחברים תקופת התנ"ך לתקופת הדינוזאורים, מהם כללי היקום ושלל תהיות יקום אחרות.                                                                                        

בספר תובנות יסוד חשובות כפי שטוענת המדיום גלי נדיב אלוף: "לא הייתה ולא תהיה אמת אחת.  מסיבה פשוטה: זה נוגד את זכות הבחירה. אילו הייתה רק אמת אחת – היה נמנע מכם לחשוב אחרת, לכן קבלו את תוכן הספר הזה כדעה נוספת להעשרת הידע הקיים אצלכם. חשוב שתגבשו דעה וחשיבה משלכם. אל תלכו שבי אחרי אחרים. כולכם אורחים לרגע על פני האדמה. דבר לא היה ולא יהיה שלכם לעולם, מלבד חופש בחירתכם. אפילו נשמתכם אינה שלכם כי היא שייכת לאלוהים. החיים הם כמו משחק מונופול – כל שחקן (אדם) מתחיל בנקודת התחלה (לידה)  עם תרמיל (מסע הנשמה) ומפת דרכים (קווי גורל) שבחרה מראש נשמתו לחוות. לאורך המשחק (החיים) האדם זז, עובר שינויים, קונה/מוכר, בונה/נפרד, עולה/יורד.  מסיים את המסלול (נפטר), חוזר לנקודת ההתחלה (נשמתו 'שבה הביתה' אל האלוהים), ואז מתחילה מההתחלה (נשמתו מתגלגלת ונולדת בגוף חדש) עם מפת דרכים חדשה (קווי גורל), במיקום חדש על פני היקום האינסופי וחוזר חלילה. אכן החיים הם משחק אינסופי נפלא ומדהים. אי אפשר למות. אתם עשויים רוח, לא ניתן להשמיד רוח. אתם נשמות נצחיות ייעודכם לברוא ולהעיד על טיב האלוהים".

בספר אפשר למצוא כלים להבנת הבריאהמי אנחנו ומנין באנובריאה, בראשית ברא אלוהים, גבולות, התיישבות על פני כדור הארץ, תקופת הדינוזאורים, בריאת האדם, קווים לדמותו של הבורא, טבע, אוויר ואור, הכול מתקיים לנצח, שמירה על כדור הארץ. אלוהים, דת ושאר תובנותמי הוא אלוהים, תובנות על אלוהים והדת, אברהם ושרה, תובנות על החיים. כללי היקום –  כלל 1: זכות הבחירה החופשית, הרג בעלי חיים, כלל 2 – הכול חוזר, מעגלי יצירה, חיזוי העתיד, הכול ידוע והרשות נתונה. אי אפשר למותמוות, הבחירה והזכות למות, לידה ומוות, ארבעת שלבי המוות, חזרה מן המוות, התאבדות, תרדמת, הנשמה מלאכותית, נשמות תקועות. גן עדן והגיהינוםמסע הנשמה, תובנות. עשרת החושיםסמל מגן דוד, מיגרנה, הפרעה טורדנית, חולי נפש, שינה, פתיחת צ'קרות, ניקוי הקארמה. קווי גורל ושחזור גלגוליםקווי גורל, גורל "אכזר", מחלה בגיל צעיר, מחלה בגיל מבוגר, שחזור גלגולים. קבורה מוות ולידה, לא לפחד מהמוות, דרכי קבורה, עבודת אלילים. הילות וצ'קרותהילות, מדע ורוחניות, סוגי הילות, צבעי הילות, צ'קרות, סוגי צ'קרותחיים ונשמהחור שחור, חיים, נשמה, הארכת חיים, ספר החיים, מדריך רוחני, שחזור גלגולים, קארמה, יעוד ותיקון, ניקוי הקארמהתכנון משפחתירישיון להוליד ולחנך ילדים, חינוך מחדש, ארצות הברית, בתי כלא, עונש מוות, נשק, אימפריות נופלות, מרי אזרחי. שנת 1945 – סיום ופתיחת עידן מלחמת העולם השנייה, היטלר, ילדי העידן החדש, הקמת מדינת ישראל. הסברים על תקשור בעזרת ספר, תקשור בעזרת מטוטלת, הגנות, טיהור הבית, עמוד הספרות, טיפול אנרגטי.

גלי נדיב אלוף (צילום צביקה גולדשטיין)

גלי נדיב אלוף (צילום צביקה גולדשטיין)

המדיום גלי נדיב אלוף, צאצאית של רבי חיים בן עטר (אור החיים) היא מאמינה גדולה באלוהים, בבורא ובבריאה. בעלת יכולת לתקשר עם אדם היושב מולה או בטלפון, לקבל בשבילו מענה לשאלות כמעט בכל נושא, לתת הכוונה ועזרה באופן קצר ותכליתי בארץ או בחו"ל שם היא מוכרת בשמה הלועזי Lucy.  המחברת היא גם בעלת סגולת יכולת לראות כ"רנטגן", לאבחן בעיות רפואיות ולטפל בהן בעזרת ישויות. כנשמה עתיקה המחוברת אל השמש היא מפעילה אנרגיות, מתקשרת עם עולם הרוחות והנשמות ועוסקת בריפוי גוף ונפש האדם.

המדיום גלי נדיב אלוף מספרת כי "ספר זה נכתב מתוך התעניינות, סקרנות ודרישת הקהל להעלות על הכתב את התובנות והידע עליהם אני מדברת רבות. כל הנדרש מהקורא הוא לגלות סקרנות, גמישות מחשבתית, רצון להיפתח לרעיונות  חדשים ולא יזיקו קלילות וחוש הומור. זמן רב ארך עד להוצאתם לאור של ידע, תובנות ומסרים אלה שאספה נשמתי מאלפי גלגוליי מהעבר ומההווה. ספר זה התקבל בתקשור, בהקלדה אינטואיטיבית ישירות אל המחשב. תוכן הספר נותן דעה נוספת בשפה פשוטה ומלאת הומור לשאלה 'מי אנחנו' ולשאלות גדולות אחרות".

 

בריאה אלוהית מאת המדיום גלי נדיב אלוף. הוצאת הספרים "אוריון", שנת 2015, 160 עמודים.  http://www.gali4u.com

 

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , ,

Category: ניו אייג' ומיסטיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.