ספרים סופרים ומה שביניהם – תכנית ראיונות ברדיו קסם 106אפאם – יום רביעי 15 ביוני 2022

| 15/06/2022 | 0 Comments

ספרים סופרים ומה שביניהם – תכנית ראיונות ברדיו קסם 106 FM – יום רביעי ה- 23 במרץ 2022:

 

 

משתתפים:

 

זוהר קטן הקריאה 3 שירים שכתבה.

לא במקרה בחרה טליה אלעזר לכנס את שבעת הסיפורים המקסימים והמרגשים שכתבה בספר הנושא את השם אגדה או מציאות (הוצאת חותם). לכאורה נראה שכל אחד מסיפוריה מתרחש בעולם שונה בתכלית מזה של האחרים. אלא שהשתלשלות האירועים בחייהם של הגיבורים, בין אם נולדו באירן, בישראל או בארצות הברית, מוכיחה פעם נוספת שרגשותיהם ורחשי ליבם של בני האדם אינם מכירים בגבולות ובחוקים ושיש בכוחם להפוך דמיון למציאות. אהבה, קנאה, נאמנות ובגידה מתערבלות בסיפוריה של טליה ופורשות בפני הקוראים את היריעה הצבעונית הרחבה עליה נרקמים החיים. טליה היא עיוורת מלידה, נשואה לגבר רואה ומרבה להרצות בנושא. טליה התארחה באולפן, ושמענו ממנה על ספרה.

טליה אלעזר

[caption id="attachment_14345" align="aligncenter" width="225"]אגדה או מציאות מאת טליה אלעזר אגדה או מציאות מאת טליה אלעזר

דודי טורג'מן הוא מומחה תוכן בתחום הסכינאות והלחימה הקרובה והבעלים והמדריך הראשי של שיטת קומביינד המובילה בתחום הלחימה הקרובה בכלל ובתחום לחימת הסכינים. שמענו ממנו על ספרו ללא מעצורים – סכין באיום מרכזי בלחימה (הוצאת ספרי ניב), ספר יחיד מסוגו המדבר על תחום הסכינאות כאיום מרכזי בלחימה. בספר תקראו על סיפורי אזרחים מן השורה שעלולים להיתקל בתוקף ברחוב ועד לאנשי ביטחון שעלולים לחוות תקיפה בשגרת העבודה שלהם. נשים כמחבלות מצד אחד ונשים כקורבנות לטרור מבית על ידי הקרובים אליהן ביותר, הגברת מודעות, כלים ישימים לצמצום הנזק, הבנת האמצעי וניתוחי אירוע. תקראו על סכינים כאיום מרכזי בלחימה, תלמדו על סכינים ולהבים, מהי לחימה, תקראו על לחימה בתנאי לחץ וראיונות אישיים של נפגעי אירועי דקירה.

ללא מעצורים מאת דודי טורג'מן

ללא מעצורים מאת דודי טורג'מן

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , ,

Category: דף הבית - הפינה הפתוחה, דף הבית - מאמרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.