ספרים סופרים ומה שביניהם – תכנית ראיונות ברדיו קסם 106אפאם מיום 23/08/23

| 23/08/2023 | 0 Comments

היום יום רביעי 23/08/23 בתוכנית ספרים סופרים ומה שביניהם ברדיו קסם 106אפאם:

 

אורן לוי, 25, סטודנט לחינוך מיוחד ועובד בהוראה בחינוך הרגיל והמיוחד, שאובחן כבעל מאניה דיספרסיה, התארח הבוקר באולפן  וסיפר על ספרו גיבור על של ערכים שמציג לדבריו "פצע פתוח ומוגלתי" ושולח מסר חשוב למתמודדי הנפש: אתם לא לבד. בחלקה השני של התוכנית אורן הקריא משיריו וסיפר על כתיבתו והושמעו שירים בביצועו.  נאור, בחור צעיר, מגיע לתחלופת אשפוז פסיכיאטרי או כפי שהוא מגדיר אותו: "בית משוגעים עשירים" לאחר שניסה ליטול את חייו. בבית החולים הוא מכיר מטופלים נוספים שהופכים באותה עת לקרובים אליו במיוחד. סיפורו של נאור נפרש באמצעות המפגשים שמתקיימים במסגרת בית החולים עם המטפלים, עם החברים או עם שאר המטופלים שאתו בבית. "את הספר כתבתי מתוך הקרביים שלי", אומר אורן לוי, "הסיפור של נאור הוא לא הסיפור שלי. הוא הסיפור של אנשים שמתמודדים עם הרצון להרוס את עצמם. יש בו חלקים אמיתיים וחלקים מהדמיון. כתבתי אותו בהשראת חוויות שונות של אנשים שונים ושלי".

אורן לוי

[caption id="attachment_14751" align="aligncenter" width="225"]גיבור על של ערכים מאת אורן לוי גיבור על של ערכים מאת אורן לוי

 

סיפרתי על רוצי, רוז, רוצי – ספר הביכורים של הזמרת דולי פרטון לצד הסופר ג'יימס פטרסון. השניים חיברו רומן נוגע ללב, שנון ומותח על הגשמת חלומות, התמודדות עם העבר וחתירה מתמדת לעתיד טוב יותר. (הוצאת מודן)

רוצי, רוז, רוצי מאת דולי פרטון וג'יימס פטרסון

רוצי, רוז, רוצי מאת דולי פרטון וג'יימס פטרסון

 

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

Category: דף הבית - הפינה הפתוחה, דף הבית - מאמרים, דף הבית - סופר השבוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.