ספרים סופרים ומה שביניהם

| 22/11/2011 | 0 Comments

מעוניינים להופיע במדור ביקור בית, מעוניינים שספרכם יתפרסם במדורי הספרים החדשים, מקיימים אירוע ספרותי?

אתם מוזמנים להציע רעיונות לראיונות, כתבות פותחות וכל דבר שעשוי לעניין אותנו: כל מידע, כל חדשה, כל אירוע שקורה, כל פרס שמוגש, כל משא ומתן לרכישת זכויות התרגום, ובכלל כל דבר קשור בספרים.

שלחו הצעות, חומרים ותמונות ל:  [email protected] בציון פרטים מלאים ופרטי התקשרות.  יש להגיש את החומר בדואר אלקטרוני בפורמט Word  או RTF בלבד ותמונה בקובץ JPG ברזולוציה של עד חצי מגה.

יש לשלוח אך ורק תמונות מורשות, בציון שם הצלם. משלוח תמונה מהווה היתר להשתמש בה.  במשלוח אינפורמציה על ספר נא לצרף את תמונת השער הקדמי ברזולוציה של עד חצי מגה.

 

מחברים הם האחראים הבלעדיים לתוכן חיבוריהם, והמערכת אינה אחראית לדעות, עמדות וכל דבר אחר המפורסם בשם המחבר. מאמרים ייצגו את דעת המחבר בלבד ובשום אופן לא את דעת מערכת ספרים.

לפני פרסום, מחברים יתבקשו לחתום על אישור הפצה לפיו הם בעלי הזכויות בחומר המקורי, והם נותנים לספרים ייפוי כוח לפרסמו.

המערכת לא תערוך עריכה משלה למעט תיקונים הנדרשים לצורך התאמה לפורמט הפרסום הנהוג בפרסומיה. אנו מבקשים מכותבי החומר להכינו לפרסום מבחינת העריכה המקצועית, אין לנו את הזמן והמשאבים לעשות זאת עבורכם.

המערכת שומרת לעצמה את הזכות להוסיף הערת מערכת באם תמצא לנכון.

אין מערכת ספרים מתחייבת לפרסם כל מאמר או ספר המגיעים אלינו , והחלטת המערכת על פרסום או אי פרסום לא תלווה בנימוקים.

אתר זה אינו מסחרי. בין מטרות האתר: להכיר לציבור גם את מי שמאחורי הקלעים בתחומי היצירה הכתובה ובמיוחד להכיר גם את הכותבים והיוצרים.

נודה לכם אם תפנו את תשומת ליבנו לחומרים או מידע שהועלו באתר וייתכן שהם עלולים להפר זכויות יוצרים, כדי שנבדוק זאת ובמידת הצורך, נתקן או נסיר אותם.

 

Print Friendly, PDF & Email

Category: הוצאות ספרים, סופרים, מאיירים וכלל בעלי תפקידים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.