ספר התודות שלי מאת מיכל בוקר / הספר מתוכנן כך שתמונת פניו של כל ילד שמקבל את הספר מופיעה בו

| 05/05/2013 | 0 Comments

ספר התודות שלי מאת מיכל בוקר

ספר התודות שלי מאת מיכל בוקר

ספר התודות שלי מאת מיכל בוקר, הוא ספר מתנה מרהיב לילדים עם רובד של מודעות עצמית ומסר בעל משמעות עמוקה על כך שהכרת תודה והערכה למה שיש לנו הן המפתח להצלחה בחיים. הכרת תודה יוצרת אושר, סיפוק נפשי ושמחה פנימית שהם הבסיס לחיים הטובים שכולנו מחפשים.

 

 

 

 

 

ספר התודות שלי הוא ספר מיוחד, המלמד את הילד להעריך את הדברים שיש לו ולהכיר תודה – גם אם אלו פרטים קטנים מחיי היומיום, הנתפסים בדרך כלל כמובנים מאליהם.

הספר מתוכנן כך שתמונת פניו של כל ילד שמקבל את הספר מופיעה בו. זאת ע"י עיצובו עם חור בצורת עיגול, שעובר דרך הכריכה הקדמית ובכל עמודי הספר, ומאפשר להדביק את תמונת פניו של הילד במקום המיועד לכך (המקום מסומן בספר), מה שהופך את הספר לאישי ומיוחד רק לילד עצמו. פניו של הילד יופיעו בכל עמודי הספר והוא ירגיש שהסיפור סובב סביבו.  בסוף הספר יש עמוד שבו הילד יכול למלא את רשימת התודות האישית שלו וכך הוא ילמד ליישם ולהפנים את הרעיון. הספר מתאים לפעוטות ועד גיל 7.

הספר מתוכנן כך שתמונת פניו של כל ילד שמקבל את הספר מופיעה בו.

הספר מתוכנן כך שתמונת פניו של כל ילד שמקבל את הספר מופיעה בו.

הספר מתוכנן כך שתמונת פניו של כל ילד שמקבל את הספר מופיעה בו

ספר התודות שלי

ספר התודות שלי ספר התודות שלי

לדברי מיכל בוקר: "הידיעה שיש להכיר תודה, פותחת בפנינו את דלתות החיים הטובים. בחרתי לכתוב על הנושא וללמד להכיר תודה על הדברים שיש לנו דווקא לפעוטות, זאת במיוחד לאחר שנתקלתי בלא מעט מבוגרים שעדיין לא הפנימו את רעיון הכרת התודה. שהרי אם רוצים לשנות את פני הדור – כדאי להתחיל אצל הילדים".

זהו ספרה החמישי של מיכל בוקר, יוצרת סדרת הארגמן – מוצרי איכות לנשמה. מיכל שמה דגש על החיבור לעצמי, על מודעות עצמית גבוהה יותר תוך כדי מציאת שלווה פנימית. ספריה רבי-המכר, וביניהם במיוחד אור – מדיטציות קסומות להורה ולילד ומפתח הסודות, מלמדים כיצד להשיג זאת בקלות.

ספר התודות שלי מאת מיכל בוקר, הוצאת הספרים אוריון, שנת 2013, 35 עמודים

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

Category: ספרות ילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.