טיולים רוחניים בישראל מאת ד"ר ירון זפרן / המדריך השלם לטיולי העצמה, השראה והתפתחות

| 06/10/2012 | 0 Comments

טיולים רוחניים בישראל מאת ד"ר ירון זפרן

גם אלה מאתנו הרואים בעצמם טיילים ותיקים בארץ, לא מודעים לממד הרוחני של רבים מאתרי הביקור הפופולאריים, או חולפים ביעף ליד אתרים רוחניים נסתרים מעין. איזה מפל נסתר בכנרת ירפא אתכם ממחלות? מדוע נמשכים דולפינים לחוף המכשפות בהרצליה? מי גילה את מעיין הנעורים בערבה? מהי אבן האהבה של ראש פינה, וכיצד תביאו לכן חתן? איזה עץ בכרכור יעניק לכם את משאלות לבכם? היכן נמצא בארץ הכביש שבו כוח המשיכה אינו פועל? באיזו מערה ליד ירושלים תירפאו מעקרות? האם המדריך הרוחני שלכם ממתין לכם ברמת הגולן, בגמלא? מה קרה בבית המקולל בזיכרון יעקב? מתי נפגשים קובעי הגורלות בחורשה בכרמל? על עוצמת הריפוי של הפירמידה בחורבת מדרס, על השער המוביל לאוצרות בית המקדש בעכברה, ועוד.

בספר טיולים רוחניים בישראל – המדריך השלם לטיולי העצמה, השראה והתפתחות מציג בפנינו ד"ר ירון זפרן, מורה רוחני וטייל ותיק, את סודותיהם הכמוסים/המסתוריים של אותם אתרים, את מהותם של האתרים האלה ומציע פעילויות רוחניות מרתקות שיקסמו לכם.

הספר מחולק ל- 9 חלקים: טיולים לריפוי ולהגברת החיוניות, טיולים למשיכת אהבה ולחיזוק הזוגיות, טיולים להגנה ולפתרון בעיות, אתרים לקבלת הדרכה רוחנית, מסעות להעצמה אישית, ציד אוצרות ומגנוט משאלות, מסעות להתפתחות רוחנית, סיורי השראה, חוויות רוחניות לילדים.

 

כפולת עמודים מתוך טיולים רוחניים בישראל / בית אלפא - מצאו את המזל שלכם

מרבית האתרים מיועדים גם לטיול משפחתי, ולילדים אף מוקדש מדור מיוחד. שלל הפעילויות הרוחניות המוצעות פשוטות ליישום, חווייתיות ומגבשות. הן בלי ספק יעוררו בכם דיאלוג עם המקום ועם עצמכם ויותירו בכם זיכרונות נעימים ואנקדוטות משעשעות.

כפולת עמודים מתוך טיולים רוחניים בישראל / מערת הקבורה הצידונית במרשה - מסע אל הממלכה התחתונה

ספר זה, הראשון מסוגו, הוא מקור מידע חשוב לכל חובב טיולים ולכל שוחֵר רוחני באשר הוא.

ד"ר ירון זפרן, מנהל המכללה ללימודים רוחניים, נחשב מורה של מורים בקהילה הרוחנית בישראל.  ספר זה הוא פרי מחקר רב-שנים שערך על אתרים רוחניים בישראל, ותוצר ניסיונו האישי כטייל וכמנחה טיולים רוחניים. את הספר מלווים צילומים מתאימים (צילום ירון זפרן).

מקסים ומעניין.  

 

טיולים רוחניים בישראל – המדריך השלם לטיולי העצמה, השראה והתפתחות מאת ד"ר ירון זפרן, צילומים: ירון זפרן, הוצ' כנרת, שנת 2012, 149 עמ'.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , , ,

Category: דף הבית פנאי, מדריכים ופנאי, ניו אייג' ומיסטיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.