קלפי הטארוט: מדריך מלא לקריאתם ופענוח צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי / 2 ספרים חדשים

| 31/07/2014 | 0 Comments

פריסות קלפי הטארוט מאת אילנה הראל

פריסות קלפי הטארוט מאת אילנה הראל

קלפי טארוט הם סמלים חזותיים שהשפעתם על התודעה ועל ההכרה היא חזקה – התדר האנרגטי של הצורות, הצבעים, הפרופורציות והפרטים שמופיעים בהם אינם משאירים אותנו אדישים. קלפי הטארוט מכילים סמלים עתיקים שמקורם במגוון רחב של תרבויות עתיקות, החל ממצרים הקדומה וכלה באלמנטים קבליים. שני ספרים חדשים עוסקים בנושא קלפים אלה ומביאים לנו מדריך מלא לקריאת קלפים בספר 'פריסות קלפי הטארוט' מאת אילנה הראל ונלמד לפענח את צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי עם הטארוט בספר 'החניכה הגדולה' מאת אלה שונייה.

המסע האמיתי של גילוי מתרחש לא בחיפוש אחר שטחים חדשים, אלא בהסתכלות על אותם הדברים בעיניים אחרות. קלפי הטארוט מכילים סמלים עתיקים שמקורם במגוון רחב של תרבויות עתיקות, החל ממצרים הקדומה וכלה באלמנטים קבליים. בקלפי הטארוט אנו נעזרים כדי לקבל עזרה בפתרון בעיות רגשיות, כלכליות ואתיות וכדי לדעת על מניעים נסתרים של מעשינו והסיבות העמוקות של הלבטים או הבלבול בו אנו שרויים. כשאנחנו שואלים את הקלפים שאלה ומבקשים לדעת את התשובה אנו נעזרים בתהליך מובנה, שמותאם לסוג השאלה או המידע שדרוש לנו. תהליך זה נקרא פריסת קלפים. פריסת קלפי הטארוט היא סידור מערך קלפים בצורה קבועה מראש.

בספר פריסות קלפי הטארוט – המדריך המלא לקריאת קלפים מאת אילנה הראל תמצאו עשרות מערכים כאלה המותאמים לנושאים שונים החל מזוגיות, עבודה, מערכות יחסים, אישיות, התפתחות אישית, אסטרולוגית, מצב בריאותי ועוד. הפריסה היא בעלת מתכונת קבועה וספציפית ומותאמת לסוג השאלה. לאותו הקלף יכולות להיות משמעויות שונות בפריסות שונות ובאותה פריסה בהתאם למקומו ולשכנות בה הוא נמצא לקלפים אחרים. הקלפים עצמם הם כמו שחקנים בהצגה, היוצרים יחד את הסצנה "ומשחקים" את המשמעות שלה.

פענוח צופן הנשמה על פי הקבלה

החניכה הגדולה מאת אלה שונייה

החניכה הגדולה מאת אלה שונייה

הבחינה והפירוש של חכמת 22 קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט מוצגים בספר החניכה הגדולה – פענוח צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי עם הטארוט מאת אלה שונייה, באופן מעמיק ומפורט; עתיק ומודרני גם יחד. נראה כיצד הקבלה והאלכימיה ההרמטית משולבים בקורפוס של הטארוט. ועם זאת הספר ייחודי ומרתק בזרימה המיתו-פואטית שלו, כמו שמסופר מפי מספרי הסיפורים של פעם.

הספר-הסיפור מתווה את הטמנוס לחניכה הגדולה שלנו, שבמהלכה אנו מתקדשים לעצמי האותנטי שלנו. הוא פותח בפנינו את שערי הטארוט לרווחה למען נוכל להכיר דרכם את הנשמה שלנו ואת מסעה במימד הגשמי. בזיהוי הקשרים הללו אנו מבינים את החיבור בין העצמי האותנטי שלנו ובין חיינו והנשמה שלנו, ואת מקומנו במשפחה, בחברה ובעולם. במהלך החניכה הגדולה נתחקה אחרי הסימבולים האזוטריים הארכיטיפיים העתיקים והמודרניים המקודדים בקלפים ונשלבם בתכנים פסיכולוגיים ורוחניים אשר מתאימים לעת שבה אנו חיים עכשיו; שחר עידן חדש של תחילת האלף השלישי. בגישה זו נוכל לזכות בתובנות מעשיות וטרנסצנדנטליות, ובסיוען נוכל לממש את הפוטנציאל הגבוה הטמון בנו; מימוש שיעשיר אותנו ואת חיינו, יעניק לנו השראה וינסוך שלום, שלווה, סיפוק ואושר.

ששת התכליות של הספר: לימוד אזוטרי ואקזוטרי מעמיק של 22 קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט; חניכה מקודשת לאמת, ריפוי וגילוי עצמי; הרחבת המודעות והעמקתה וצמיחה אישית ורוחנית; שחזור גלגולים: פענוח צופן הנשמה ומסעה בעולם הגשמי; הגות וחיזוי; הכרת אבני החושן ויצירת קמע למסע הרוחני בהתאם לשער הרוחני האישי.

 

פריסות קלפי הטארוט – המדריך המלא לקריאת קלפים מאת אילנה הראל, הוצאת "ספרי טארוט", שנת 2014, 303 עמודים

החניכה הגדולה –  פענוח צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי עם הטארוט מאת אלה שונייה, הוצאת "ספרי טארוט", שנת 2014, 288 עמודים

 

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , ,

Category: ניו אייג' ומיסטיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.