ספרים סופרים ומה שביניהם – תכנית ראיונות ברדיו קס"ם 106 – 26 ביולי 2017

| 26/07/2017 | 0 Comments

ספרים סופרים ומה שביניהם

ספרים סופרים ומה שביניהם

ספרים סופרים ומה שביניהם – תכנית ראיונות ברדיו קס"ם 106 – יום רביעי ה- 26 ביולי 2017

 

 

 

 

 

 

בהשתתפות:

יוסי ריבלין, יועץ תקשורת, מחבר הספר לשיר, סיפור אהבה. רומן שעלילתו מתנהלת בתוככי מועדון שירה בציבור ועוסק, בין היתר, בתופעה התרבותית הזו. משאל דעת קהל שנערך לקראת יציאתו לאור של הספר מעלה כי למעלה מרבע מיליון איש בישראל, רובם מעל גיל 50, מעידים על עצמם כחובבי שירה בציבור ונוהגים ליטול בממוצע פעם בחודש חלק פעיל במופעי שירה בציבור המוניים.

לשיר, סיפור אהבה מאת יוסי ריבלין

לשיר, סיפור אהבה מאת יוסי ריבלין

ד"ר דב רייכמן, העוסק בקידום תכניות חדשנות ופיתוח עסקי בחברות הייטק, חברות סטארט אפ, בתעשייה המסורתית ובענפי השירותים, מדבר על ספרו הסטארט אפ שלנו, שנכתב כדי להרחיב את ההיכרות של בני הנוער (וגם הוריהם) עם תעשיית ההייטק, הקמת חברות סטארט אפ, הון סיכון וחשיפה לאי הוודאות המאפיינים את עולם החדשנות והיזמות. המחבר רואה חשיבות גדולה בעידוד הצעירים להצטרף לאתגר ולהיות שותפים בפריצת הדרך הטכנולוגית שהתעשייה המתוחכמת מובילה.

הסטארט אפ שלנו מאת דב רייכמן

הסטארט אפ שלנו מאת דב רייכמן

מונה אריאל, בעלת סטודיו MoonArt לעיצוב גרפי הנותן שירותים לבעלי עסקים קטנים ובינונים בתחום העיצוב, מיצוב ודיגיטל, מדברת על ספרה ברוכה הבאה הביתה, המיועד בעיקר לנשים, אבל לא רק. אם את בעלת עסק מהבית או חשבת להיות כזו, הוא יאפשר לך לדעת מראש לקראת מה את הולכת. הוא ייתן לך מידע חיוני, רעיונות, פתרונות, ותובנות. אבל הכי חשוב, הוא ייתן לך הצצה נדירה אל הווי החיים בבית שהוא גם עסק, צידה לדרך וחיבוק של עידוד.

ברוכה הבאה הביתה מאת מונה אריאל

ברוכה הבאה הביתה מאת מונה אריאל

ד"ר עיינה פרידמן היא אמנית רב-תחומית ואוצרת תערוכות אמנות. במקביל לעבודתה כותבת עיינה ספרי ילדים העוסקים במצבים מורכבים בחייהם של ילדים בארץ ובפרקים מתולדות העם היהודי. סבתא באה לגן, איזה בלגן הוא ספר הילדים העשירי שכתבה. הספר נוגע באחד ההיבטים החשובים ביותר בחיי ילדים, הקשר עם הסבים והסבתות שלהם. היא מספרת גם על בין הקפלים, התערוכה החדשה שלה המוצגת בבית יד לבנים בראשון לציון, בה מוצגים מבחר מיצירותיה במדיום החזותי, והיא עוסקת בין היתר, במאבקיה של האישה למימוש עצמי וביטוי יכולותיה ורצונותיה.

סבתא באה לגן איזה בלאגן מאת עיינה פרידמן

סבתא באה לגן איזה בלאגן מאת עיינה פרידמן

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , ,

Category: דף הבית - הפינה הפתוחה, דף הבית - מאמרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.